Hetman Partition Recovery

2.6
oy
0

Yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirme

704.1k

Bu uygulamayı oyla

Hetman Partition Recovery zarar görmüş dosyalar, harici ya da bütünleşik diskteki disk bölünmelerini de kapsayan, sisteminizden yanlışlıkla silinen dosyaları geri getiren bir uygulamadır. Süreç çok basit: tek yapmanız gereken sihirbazın talimatlarına uymak. Böylece programa aşina olmayan acemi kullanıcılar bile belgelerini geri getirebilir.

Uygulamayı açtığınızda, sisteminize bağlı olan depolama aygıtlarını ve tüm sürücüleri görüceksiniz. Geri döndürmek istediğiniz dosyayı içeren diski tarayarak ve Run seçeneğine tik atarak işleme başlayabilirsiniz. Disk bölümlerini aramayı seçebilirsiniz ya da tarama menüsüyle varolan sürücülerden sanal bir sürücü oluşturabilirsiniz.

Tarama tamamlandıktan sonra, silinmeden önce sürücünüzde var olan ve şimdi geri döndürmek istediğiniz tüm dosyaların listesini görüceksiniz. Hatta zarar gören dosyalarınızı, büyüklükleri ve önceden bulundukları klasörler gibi detaylı bilgilerle beraber görebilirsiniz. Listeden geri getirmek istediğiniz dosyaları seçebilir ya da basitçe hepsini seçebilirsiniz. Bir kaç dakika sonra, hiçbir şey olmamış gibi, dosyalarınızı daha önce bulundukları yere geri getirebilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz dosyadan bağımsız olarak, Hetman Partition Recovery geri getirilen dosyaları CD, DVD, ya da ISO görünümüne kaydetme seçeneğine de sahiptir. Bu uygulama aynı zamanda FAT VE NTFS sistemlerinin herhangi bir versiyonunu ya da düzeltmesini de okuyabilir.
Kısıtlamalar

Deneme sürümü sadece mevcut dosyaları gösterebilir; dosyaları geri getirmek için tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

Uptodown X